oferta specjalna
11 095,24 zł/m2 cena: 699 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Polecam 3 pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Przyjaźni.
Mieszkanie o powierzchni 63 mkw. składa się z salonu (ok 23 mkw.), pokoju (ok 12,67 mkw.), pokoju ( ok 8 mkw.), osobnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz komórki lokatorskiej do której dostęp jest z mieszkania.
Atutem nieruchomości jest jej lokalizacja oraz widok na panoramę miasta i słoneczny balkon.

Mieszkanie idealne pod zakup inwestycyjny jak również na własne potrzeby mieszkaniowe.
Pełen rozkład nieruchomości gwarantuje wygodne korzystanie z każdego z pomieszczeń
W lokalu wymieniono instalację elektryczną oraz wod-kan. Obecnie dobiega końca remont elewacji oraz balkonów.

Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do tramwaju oraz autobusu. Na osiedlu w pełni rozwinięta infrastruktura, liczne sklepy, przychodnie, restauracje, etc. Na uwagę zasługuje ciche i spokojne otoczenie budynku, na podwórku siłownia outdoorowa, plac zabaw.
W niedalekiej okolicy Park Południowy oraz Park Krzycki.
Pod blokiem prywatny parking dla mieszkańców.

Zapraszam do osobistego obejrzenia nieruchomości.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty EVO-MS-38571
Powierzchnia 63,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 7,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 11
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta
Standard
Opłaty w czynszu CO, Części wspólne, fundusz remontowy, sprzątanie, Winda, woda, woda ciepła, wywóz nieczystości
Liczba pięter w budynku 11
Piwnica 4,00 m²
Stan prawny SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE Z KW
Mies. czynsz admin. 1 240 PLN
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon loggia
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1977
Winda tak
Liczba wind 2
Usytuowanie dwustronne
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 23,12,8 m2
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni jasna z oknem
Rodzaj kuchni oddzielna
Typ łazienki do remontu
Liczba łazienek 1
Liczba WC 1
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Krzyki, Gaj, GAJ - 2 POKOJE - ROZKŁAD - BALKON

Wrocław, Krzyki, Gaj, GAJ - 2 POKOJE - ROZKŁAD - BALKON
mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38564

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie | Wrocław, Krzyki – Gaj, ul. Orzechowa Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m², położone na 1. piętrze w zadbanym budynku z windą na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Gaj. Najważniejsze ...

Powierzchnia
53,10 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 280,60 zł
cena 599 000
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Krzyki, KNIAZIEWICZA - 3 OSOBNE POKOJE - PO REMONCIE

Wrocław, Krzyki, KNIAZIEWICZA - 3 OSOBNE POKOJE - PO REMONCIE
mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38565

OFERTA IDEALNA JAKO ZAKUP INWESTYCYJNY - MIESZKANIE OBECNIE WYNAJMOWANE ULICA KNIAZIEWICZA - 3 OSOBNE POKOJE - LOKAL PO GENERALNYM REMONCIE. Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w 2017 r. Wymieniono wszystkie instalacje, okna, drzwi wejściowe, ...

Powierzchnia
46,38 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 987,93 zł
cena 556 000
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Psie Pole, Sołtysowice, Herbsta

Wrocław, Psie Pole, Sołtysowice, Herbsta
mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38383

MIESZKANIE Z PRZESTRONNYM TARASEM - GOTOWA INWESTYCJA - DUŻY WYBÓR MIESZKAŃ - OSIEDLE Z BOGATĄ ZIELENIĄ OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNOPRAWNYCH (2%).   Inwestycja będzie się składać z budynków o prostych, ponadczasowych formach. Ich nowoczesną ...

Powierzchnia
53,89 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14 455,37 zł
cena 779 000
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Psie Pole, Zgorzelisko, Segment z ogródkiem Psie Pole

Wrocław, Psie Pole, Zgorzelisko, Segment z ogródkiem Psie Pole
mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38493

Lokal mieszkalny w zabudowie 4-lokalowejna wrocławskim Psim Polu. Zakup bez prowizji i PCC! Proponujemy nieruchomość znajdującą się w cichej, zielonej okolicy, tuż przy granicy z podwrocławskimi Wilczycami w budynku  4-lokalowym. Lokal mieszkalny 2-poziomowy o ...

Powierzchnia
78,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
81 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 897,44 zł
cena 850 000