Bezpłatne doradztwo
Korzystanie z usług doradcy jest całkowicie bezpłatne. Kredyty zaciągane za pośrednictwem tej firmy, mają wszelkie opłaty i prowizje w tej samej wysokości, jak przy podpisywaniu umów bezpośrednio z instytucjami finansowymi. Korzyścią jest doradztwo i opieka profesjonalisty, który monitoruje na bieżąco cały rynek.

Dowolna pora i miejsce spotkania
Współpraca z doradcą to oszczędność czasu. Doradca spotyka się z Klientami w dogodnych dla Klientów porze i miejscu, w tym również w naszym biurze znajdującym się przy ulicy Wszystkich Świętych nr 2c we Wrocławiu. Jeśli zajdzie taka potrzeba doradca może również przyjechać do domu Klienta.

Obiektywne doradztwo
Większość działających na rynku firm doradczych jest związana kapitałowo z jakimiś instytucjami finansowymi. Działalność naszego doradcy jest całkowicie niezależna i prowadzi własne analizy rynku w celu przedstawienia Klientom oferty najbardziej dopasowanej do ich potrzeb i aktualnej sytuacji finansowej.

Uproszczona procedura
Doradca ma wypracowane procedury postępowania z bankami, dzięki czemu skraca się znacząco czas rozpatrywania wniosków kredytowych oraz wypłaty środków. Ma także wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wiedzą na co zwrócić uwagę i jakie dokumenty przygotować.

Zaoszczędź swój czas i skorzystaj z wielu ofert Banków w jednym miejscu.

 

Zapraszamy do kontaktu:

Tomasz Łucki

T: + 48 604 793 192

M: tomasz.lucki@vp.pl