oferta specjalna
11 987,93 zł/m2 cena: 556 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

OFERTA IDEALNA JAKO ZAKUP INWESTYCYJNY - MIESZKANIE OBECNIE WYNAJMOWANE

ULICA KNIAZIEWICZA - 3 OSOBNE POKOJE - LOKAL PO GENERALNYM REMONCIE.

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w 2017 r. Wymieniono wszystkie instalacje, okna, drzwi wejściowe, na ścianach gładzie, na podłodze panele i płytki.

LOKALIZACJA: Przedmieście Oławskie, Galeria Dominikańska - 900m, Dworzec Głóny PKP - 650m, CH Wroclavia - 1000m, Wrocławski Rynek 1400m.

Kamienica z około 1880 r. wpisana do Gminnej Ewidencji Zabytków.

Ogrzewanie i ciepła woda z 2-funkcyjnego kotła gazowego Junkers.

Mieszkanie obecnie wynajmowane, jest możliwość przejęcia najemców i generowania zaraz po zakupie dochodu pasywnego.

Średnomiesięczne opłaty za wszystkie media i czynsz ok. 600-650 zł.
Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Polecam!

OFERTA DLA INWESTORA

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty EVO-MS-38565
Powierzchnia 46,38 m²
Powierzchnia użytkowa 46,38 m²
Liczba pokoi 3
Piętro wysoki parter
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 10,00 m²
Stan lokalu po remoncie
Stan prawny Własność
Okna PCV
Instalacje wymienione
Rok budowy 1880
Gaz tak - miejski
Woda piec gazowy dwufunkcyjny
Ogrzewanie gazowe
Usytuowanie jednostronne
Liczba sypialni 3

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Krzyki, Gaj, GAJ - 2 POKOJE - ROZKŁAD - BALKON

Wrocław, Krzyki, Gaj, GAJ - 2 POKOJE - ROZKŁAD - BALKON
mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38564

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie | Wrocław, Krzyki – Gaj, ul. Orzechowa Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m², położone na 1. piętrze w zadbanym budynku z windą na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Gaj. Najważniejsze ...

Powierzchnia
53,10 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 280,60 zł
cena 599 000
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Krzyki, Południe, Przyjaźni

Wrocław, Krzyki, Południe, Przyjaźni
mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38571

Polecam 3 pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Przyjaźni. Mieszkanie o powierzchni 63 mkw. składa się z salonu (ok 23 mkw.), pokoju (ok 12,67 mkw.), pokoju ( ok 8 mkw.), osobnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz komórki lokatorskiej do której dostęp jest z ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
11
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 095,24 zł
cena 699 000
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Śródmieście, Micro Home Promenady - 2023 r.

Wrocław, Śródmieście, Micro Home Promenady - 2023 r.
mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38529

Na sprzedaż lokal inwestycyjny – mikrokawalerka | Wrocław, Śródmieście – Promenady Wrocławskie Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony lokal inwestycyjny o charakterze mikrokawalerki, położony w prestiżowej inwestycji Micro Home Promenady (Dom Development) na ...

Powierzchnia
24,39 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
17 425,17 zł
cena 425 000
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Śródmieście, Śródmieście 2 - pokojowe ul.Jedności Narodowej

Wrocław, Śródmieście, Śródmieście 2 - pokojowe ul.Jedności Narodowej
mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38537

Idealne pod wynajem! Możliwa negocjacja ceny! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie  przy ul. Jedności Narodowej w sąsiedztwie osiedla Browary Wrocławskie. Mieszkanie zlokalizowane na 4 p w 5-piętrowej przedwojennej kamienicy. Metraż całkowity 63,77 mkw. Mieszkanie ...

Powierzchnia
63,77 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 177,20 zł
cena 649 000