Opis nieruchomości
Oferta BEZ PROWIZJI od kupującego i podatku PCC.
Kwadrans od centrum Wrocławia, pomiędzy Kiełczowem a Długołęką w malowniczym Kamieniu powstaje nowa inwestycja w ramach której proponujemy parterowe domy w zabudowie dwulokalowej.
W ramach kolejnego etapu inwestycji powstaje 18 parterowych domów 2-lokalowych o metrażu 61,29 m2 z możliwością adaptacji poddasza (+ 28 m2) .
Każdy z segmentów posadowiony na działkach o powierzchni ok 300 m2.
Do każdego domu przyporządkowane miejsce postojowe.
Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania wiaty na jeden samochód.
Zaprojektowano:
- wiatrołap 6,37 m2,
- salon z kuchnią 27,57 m2,
- pokój I 11,72 m2,
- pokój II 9,47 m2,
- łazienka 6,16 m2
Dodatkowa powierzchnia na poddaszu ok 28 m2 (po podłodze 36 m2). Proponowany przez inwestora projekt zakłada możliwość zorganizowania na tej powierzchni:
pokoju ok 11 m2,
pokoju ok 10 m2,
łazienki ok 4 m2,
oraz powierzchni na komunikację ok 3 m3.
Wyposażenie:
- każdym segmencie ekologiczna POMPA CIEPŁA,
- ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni,
- rolety okienne z napędem elektrycznym,
- instalacja alarmowa bez osprzętu
Media: energia, woda, kanalizacja
W okolicy inwestycji znajdują się liczne tereny rekreacyjne, ciekawe trasy rowerowe, stwarzające doskonałe możliwości czynnego wypoczynku i uprawiania sportów. W sąsiadującej Długołęce szkoła podstawowa, liceum, sklepy, apteka, przychodnia, usługi, stacja PKP, komunikacja podmiejska, itp
Świetne połączenie z każda częścią Wrocławia poprzez AOW (wjazd w Mirkowie) a także aktualnie budowany odcinek wschodniej obwodnicy Wrocławia.
Zakończenie inwestycji: IV kw 2025r
Zapraszam do kontaktu!
Posiadam w ofercie również inne propozycje w okolicy - umów się raz i obejrzyj kilka nieruchomości.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.