Wrocław, Fabryczna, Gajowice, Stalowowolska
mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38560

Polecam 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Gajowice. Mieszkanie o powierzchni 62,80 mkw., dwustronne, wystawa południowy wschód - zachód, bardzo widne i słoneczne. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z cegły, składa się z pomieszczeń (o przybliżonej ...

Powierzchnia
62,80 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 697,45 zł
cena 609 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Gajowice, Stalowowolska
bez prowizji

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, Krośnieńska
mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38554

Cieplice Residence Park – komfort życia w harmonii z naturą. Informacje dotyczące inwestycji oraz cennik apartamentów dostępne na stronie www.ciepliceresidencepark.pl 2-pokojowe mieszkanie numer A-0-1, na parterze budynku w I etapie Inwestycji Cieplice Residence Park ...

Powierzchnia
49,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 900,00 zł
cena 488 070
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Długołęka, Kiełczów, Kiełczów, Apartamenty dwupoziomowe z ogródkami

Długołęka, Kiełczów, Kiełczów, Apartamenty dwupoziomowe z ogródkami
mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38544

PROMOCJA ! Polecamy apartamenty dwupoziomowe z ogródkami i osobnym wejściem  w Kiełczowie. Zakup bez prowizji i PCC! Promocja cenowa jest ograniczona w czasie i  dotyczy pierwszego sprzedanego lokalu. Tuż przy granicy z  Psim Polem w  podwrocławskim Kiełczowie ...

Powierzchnia
109,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 798,17 zł
cena 850 000

Wrocław, Śródmieście, Śródmieście 2 - pokojowe ul.Jedności Narodowej
mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38537

Idealne pod wynajem! Możliwa negocjacja ceny! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie  przy ul. Jedności Narodowej w sąsiedztwie osiedla Browary Wrocławskie. Mieszkanie zlokalizowane na 4 p w 5-piętrowej przedwojennej kamienicy. Metraż całkowity 63,77 mkw. Mieszkanie ...

Powierzchnia
63,77 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 177,20 zł
cena 649 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Śródmieście, Śródmieście 2 - pokojowe ul.Jedności Narodowej

Wrocław, Śródmieście, Micro Home Promenady - 2023 r.
mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38529

Na sprzedaż lokal inwestycyjny – mikrokawalerka | Wrocław, Śródmieście – Promenady Wrocławskie Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony lokal inwestycyjny o charakterze mikrokawalerki, położony w prestiżowej inwestycji Micro Home Promenady (Dom Development) na ...

Powierzchnia
24,39 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
17 425,17 zł
cena 425 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Śródmieście, Micro Home Promenady - 2023 r.

Kołobrzeg, Gen. Stanisława Maczka
mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38499

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu przy ul. Gen. Stanisława Maczka (2021 r.) - tylko 750m od morza. Osiedle z dużą ilością zieleni dookoła, w pobliżu Park im. Aleksandra Fredry.  Mieszkanie idealnie nadaje się do zamieszkania na stałe ale również ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
16 648,15 zł
cena 899 000
mieszkanie na sprzedaż - Kołobrzeg, Gen. Stanisława Maczka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem