bez prowizji

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, Krośnieńska
mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38554

Cieplice Residence Park – komfort życia w harmonii z naturą. Informacje dotyczące inwestycji oraz cennik apartamentów dostępne na stronie www.ciepliceresidencepark.pl 2-pokojowe mieszkanie numer A-0-1, na parterze budynku w I etapie Inwestycji Cieplice Residence Park ...

Powierzchnia
49,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 900,00 zł
cena 488 070
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Długołęka, Kiełczów, Kiełczów, Apartamenty dwupoziomowe z ogródkami

Długołęka, Kiełczów, Kiełczów, Apartamenty dwupoziomowe z ogródkami
mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38544

PROMOCJA ! Polecamy apartamenty dwupoziomowe z ogródkami i osobnym wejściem  w Kiełczowie. Zakup bez prowizji i PCC! Promocja cenowa jest ograniczona w czasie i  dotyczy pierwszego sprzedanego lokalu. Tuż przy granicy z  Psim Polem w  podwrocławskim Kiełczowie ...

Powierzchnia
109,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 798,17 zł
cena 850 000
bez prowizji
dom na sprzedaż - Długołęka, Śliwice, Śliwice, Domy jednorodzinne , BEZ PROWIZJI

Długołęka, Śliwice, Śliwice, Domy jednorodzinne , BEZ PROWIZJI
dom na sprzedaż

EVO-DS-38543

Domy wolnostojące, jednorodzinne, parterowe tuż za Kiełczowem.  Zakup bez podatku PCC i bez prowizji. Proponujemy Państwu domy jednorodzinne, parterowe powstające w ramach nowej inwestycji w Śliwicach (gm. Długołęka). Domy o powierzchni całkowitej 75,31 mkw z przynależnymi ...

Powierzchnia
75,31 m2
Powierzchnia działki [m2]
463 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 556,37 zł
cena 795 000

Wrocław, Śródmieście, Śródmieście 2 - pokojowe ul.Jedności Narodowej
mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38537

Idealne pod wynajem! Możliwa negocjacja ceny! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie  przy ul. Jedności Narodowej w sąsiedztwie osiedla Browary Wrocławskie. Mieszkanie zlokalizowane na 4 p w 5-piętrowej przedwojennej kamienicy. Metraż całkowity 63,77 mkw. Mieszkanie ...

Powierzchnia
63,77 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 177,20 zł
cena 649 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Śródmieście, Śródmieście 2 - pokojowe ul.Jedności Narodowej

Wrocław, Psie Pole, Karłowice
dom na sprzedaż

EVO-DS-38534

Przedmiotem oferty jest stylowa willa z poprzedniego stulecia położona na osiedlu Karłowice. Dom o powierzchni użytkowej 192,50 mkw. ( całkowita około 390 mkw.) , posadowiony na działce o powierzchni 1113 mkw., składa się z podpiwniczenia, parteru, piętra oraz poddasza.  Budynek ...

Powierzchnia
390,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 113 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 974,36 zł
cena 3 500 000
dom na sprzedaż - Wrocław, Psie Pole, Karłowice

Wiązów (gw), Wawrzyszów
działka na sprzedaż

EVO-GS-38531

Wawrzyszów - Gmina Wiązów - Powiat Strzeliński. Grunt z wydanymi warunkami zabudowy: budynek mieszkalny jednorodzinny, gospodarczy i inwentarski (np. stadnina koni). Pow. działki: 2,28 ha. W wydanej decyzji o warunkach zabudowy obowiązują następujące ustalenia: - ...

Powierzchnia
22 800,00 m2
Cena za m2
28,51 zł
cena 650 000
działka na sprzedaż - Wiązów (gw), Wawrzyszów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem