bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Długołęka, Kiełczów, Kiełczów, Apartamenty z ogródkami

Długołęka, Kiełczów, Kiełczów, Apartamenty z ogródkami
mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38570

Polecamy apartamenty dwupoziomowe z ogródkami i osobnym wejściem  w Kiełczowie w świetnej lokalizacji. Zakup bez prowizji i PCC! Tuż przy granicy z  Psim Polem w  podwrocławskim Kiełczowie powstaje bardzo kameralna inwestycja - cztery budynki  4-lokalowe. Każdy ...

Powierzchnia
93,75 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 162,67 zł
cena 859 000

mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38569

Cieplice Residence Park – komfort życia w harmonii z naturą. 1-pokojowe mieszkanie numer A-1-1, na pierwszym piętrze budynku w I etapie Inwestycji Cieplice Residence Park pow. użytkowa lokalu: 30,38 m2 2 balkony: pow. 8,31 m2 i 6,09 m2 cichobieżna winda ...

Powierzchnia
30,38 m2
Cena za m2
11 500,00 zł
cena 349 370

Kąty Wrocławskie (gw), Cesarzowice, Owocowa
działka na sprzedaż

EVO-GS-38568

Działka budowlana o powierzchni 1080 mkw., położona w Cesarzowicach przy ulicy Owocowej, numer ewidencyjny 116/14. Działka objęta MPZP dla wsi Cesarzowice, teren oznaczony jako 2MN - przeznaczenie podstawowe terenu -zabudowa jednorodzinna, przeznaczenie uzupełniające ...

Powierzchnia
1 080,00 m2
Cena za m2
550,00 zł
cena 594 000
działka na sprzedaż - Kąty Wrocławskie (gw), Cesarzowice, Owocowa
bez prowizji

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, Krośnieńska
mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38567

Cieplice Residence Park – komfort życia w harmonii z naturą. 1-pokojowe mieszkanie numer A-1-4, na pierwszym piętrze budynku w I etapie Inwestycji Cieplice Residence Park pow. użytkowa lokalu: 27,17 m2 taras o pow. 6,69 m2 cichobieżna winda lokal narożny, okna od strony południowo-zachodniej i północno-zachodniej ...

Powierzchnia
27,17 m2
Cena za m2
12 500,00 zł
cena 339 625

mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38566

Cieplice Residence Park – komfort życia w harmonii z naturą. Informacje dotyczące inwestycji oraz cennik apartamentów dostępne na stronie www.ciepliceresidencepark.pl 3-pokojowe mieszkanie numer A-1-2, na pierwszym piętrze budynku w I etapie Inwestycji Cieplice Residence Park ...

Powierzchnia
65,77 m2
Cena za m2
9 848,50 zł
cena 647 736

Wrocław, Krzyki, KNIAZIEWICZA - 3 OSOBNE POKOJE - PO REMONCIE
mieszkanie na sprzedaż

EVO-MS-38565

OFERTA IDEALNA JAKO ZAKUP INWESTYCYJNY - MIESZKANIE OBECNIE WYNAJMOWANE ULICA KNIAZIEWICZA - 3 OSOBNE POKOJE - LOKAL PO GENERALNYM REMONCIE. Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w 2017 r. Wymieniono wszystkie instalacje, okna, drzwi wejściowe, ...

Powierzchnia
46,38 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 987,93 zł
cena 556 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Krzyki, KNIAZIEWICZA - 3 OSOBNE POKOJE - PO REMONCIE
Kryteria wyszukiwania

rozumiem